0LMF1.25U
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LMF1.25U
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 1.25A 300VAC
Duomenų lapai: 0LMF1.25U.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
0LMF1.25U specifikacijos
Dalies numeris 0LMF1.25U Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 1.25A 300VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36102 pcs Duomenų lapas 0LMF1.25U.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 300V Dydis / Matmenys 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 1.25A