0LKS020.S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LKS020.S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE LINK 20A 600VAC CARTRIDGE
Duomenų lapai: 0LKS020.S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0LKS020.S specifikacijos
Dalies numeris 0LKS020.S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE LINK 20A 600VAC CARTRIDGE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4084 pcs Duomenų lapas 0LKS020.S.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 3.748" L (20.60mm x 95.20mm)
Serija POWR-GARD® LKS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai LKS020
LKS020.S
LKS20
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 20A