0LKS012.S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LKS012.S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE LINK 12A 600VAC CARTRIDGE
Duomenų lapai: 0LKS012.S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0LKS012.S specifikacijos
Dalies numeris 0LKS012.S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE LINK 12A 600VAC CARTRIDGE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4720 pcs Duomenų lapas 0LKS012.S.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 3.748" L (20.60mm x 95.20mm)
Serija POWR-GARD® LKS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai LKS012
LKS012.S
LKS12
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 12A