0KLK.750TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK.750TS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0KLK.750TS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 750MA 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 0KLK.750TS.pdf
  • Pranešimas
0KLK.750TS specifikacijos
Dalies numeris 0KLK.750TS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 750MA 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3183 pcs Duomenų lapas 0KLK.750TS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLK
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 750mA Klasė -