0KLK.250T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK.250T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0KLK.250T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 0KLK.250T.pdf
  • Pranešimas
0KLK.250T specifikacijos
Dalies numeris 0KLK.250T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6499 pcs Duomenų lapas 0KLK.250T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLK
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai F1070
KLK 1/4A
KLK.250
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 250mA