0JTD040.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0JTD040.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0JTD040.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: 0JTD040.T.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
0JTD040.T specifikacijos
Dalies numeris 0JTD040.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3829 pcs Duomenų lapas 0JTD040.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai 0JTD040.T-ND
0JTD040T
F5088
JTD 40
JTD040
JTD040.T
JTD40
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 40A