0JTD030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0JTD030.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0JTD030.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: 0JTD030.T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0JTD030.T specifikacijos
Dalies numeris 0JTD030.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7038 pcs Duomenų lapas 0JTD030.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai 0JTD030.T-ND
0JTD030T
F5087
JTD 30
JTD030
JTD030.T
JTD30
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 30A