0HEV030.ZXBD
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0HEV030.ZXBD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0HEV030.ZXBD
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 30A 450VDC BOLT
Duomenų lapai: 0HEV030.ZXBD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0HEV030.ZXBD specifikacijos
Dalies numeris 0HEV030.ZXBD Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 30A 450VDC BOLT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6565 pcs Duomenų lapas 0HEV030.ZXBD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Dydis / Matmenys 0.469" Dia x 2.559" L (11.90mm x 65.00mm)
Serija HEV Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Kiti vardai 0HEV030.ZXBD-ND
F11179
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 993 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Dabartinis įvertinimas 30A Spalva -