0HEV030.SXC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0HEV030.SXC
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE HEV LC 450VDC 30A CARTRIDGE
Duomenų lapai: 0HEV030.SXC.pdf
  • Pranešimas
0HEV030.SXC specifikacijos
Dalies numeris 0HEV030.SXC Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE HEV LC 450VDC 30A CARTRIDGE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5906 pcs Duomenų lapas 0HEV030.SXC.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Dydis / Matmenys 0.469" Dia x 1.532" L (11.90mm x 38.90mm)
Serija HEV Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai HEV030.SXC Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 993 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.7 Ohms
Dabartinis įvertinimas 30A Spalva -