0FLU011.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLU011.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLU011.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 11A 1KVAC/VDC 5AG
Duomenų lapai: 1.0FLU011.T.pdf2.0FLU011.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0FLU011.T specifikacijos
Dalies numeris 0FLU011.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 11A 1KVAC/VDC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6139 pcs Duomenų lapas 1.0FLU011.T.pdf2.0FLU011.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1kV Įtampos įvertinimas - AC 1kV
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLU
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai 0FLU011.T-ND
0FLU011T
F5082
FLU 11A
FLU011
FLU011.T
FLU11
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 11A