0FLU.440M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLU.440M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 440MA 1KVAC/VDC
Duomenų lapai: 1.0FLU.440M.pdf2.0FLU.440M.pdf
  • Pranešimas
0FLU.440M specifikacijos
Dalies numeris 0FLU.440M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 440MA 1KVAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6965 pcs Duomenų lapas 1.0FLU.440M.pdf2.0FLU.440M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1kV Įtampos įvertinimas - AC 1kV
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm) Serija FLU
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 440mA Klasė -