09773.15MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
09773.15MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 09773.15MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 3.15A 500VAC 450VDC
Duomenų lapai: 09773.15MXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
09773.15MXP specifikacijos
Dalies numeris 09773.15MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 3.15A 500VAC 450VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24558 pcs Duomenų lapas 09773.15MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 977
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm Kiti vardai 0977315MXP
F1668
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 58
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0275 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.15A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 200A DC Patvirtinimai CE, PSE, SEMKO
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
09782
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: SNAP STACKING BANANA JACK 10MM