097706.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
097706.3MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 097706.3MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 450VDC
Duomenų lapai: 097706.3MXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
097706.3MXEP specifikacijos
Dalies numeris 097706.3MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 450VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27517 pcs Duomenų lapas 097706.3MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) Serija 977
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial) Kiti vardai 0977063MXEP
F1682
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 188
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0091 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 200A DC Patvirtinimai CE, PSE, SEMKO