087502.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087502.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 087502.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 087502.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
087502.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 087502.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66510 pcs Duomenų lapas 087502.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serija 875 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 087502.5EP
0875025MXEP
F3293
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 17.85 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.02246 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai cULus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: 2MM MGRID I/O HDR/FNAIL GOLD 20C
Sandelyje: 4953 pcs
parsisiųsti: 0875265220.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN RECPT 68POS 1.27MM T/H R/A
Sandelyje: 4240 pcs
parsisiųsti: 0875378812.pdf
RFQ
0875010.MXEP
0875010.MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 10A 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0875010.MXEP.pdf
0875010.MRET1P
0875010.MRET1P
parsisiųsti: 0875010.MRET1P.pdf
apibūdinimas: USB PLUG CVR CRS 2.54SN
parsisiųsti:
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 087502.5MRET1P.pdf
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 087501.6MXEP.pdf
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 1.5A 250VAC AXIAL
apibūdinimas: 2MM MGRID I/O HDR W/FNAIL GOLD 2
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus