087501.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087501.6MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 087501.6MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 087501.6MXEP.pdf
  • Pranešimas
087501.6MXEP specifikacijos
Dalies numeris 087501.6MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57523 pcs Duomenų lapas 087501.6MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serija 875 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 087501.6EP
0875016MXEP
F3291
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 5.08 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0476 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai cULus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: 2MM MGRID I/O HDR W/FNAIL GOLD 2
Sandelyje: 4556 pcs
parsisiųsti: 0875265320.pdf
RFQ
0875010.MXEP
0875010.MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 10A 250VAC AXIAL
Sandelyje: 61987 pcs
parsisiųsti: 0875010.MXEP.pdf
RFQ
apibūdinimas: 2MM MGRID I/O HDR/FNAIL GOLD 20C