067702.5DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067702.5DRT4P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067702.5DRT4P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067702.5DRT4P.pdf
  • Pranešimas
067702.5DRT4P specifikacijos
Dalies numeris 067702.5DRT4P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67235 pcs Duomenų lapas 067702.5DRT4P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 32.5
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.028 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0677005.MXEP
0677005.MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 5A 250VAC AXIAL
Sandelyje: 78724 pcs
parsisiųsti: 0677005.MXEP.pdf
RFQ
067702.5DRT4
067702.5DRT4
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL