067701.6DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067701.6DRT4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067701.6DRT4
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067701.6DRT4.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
067701.6DRT4 specifikacijos
Dalies numeris 067701.6DRT4 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 86047 pcs Duomenų lapas 067701.6DRT4.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 18.2
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.048 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A