0677.800MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.800MXE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0677.800MXE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0677.800MXE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0677.800MXE specifikacijos
Dalies numeris 0677.800MXE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 91759 pcs Duomenų lapas 0677.800MXE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 0677.800 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 3.25 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.125 Ohms Dabartinis įvertinimas 800mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CSA, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0677001.DRT4
0677001.DRT4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 1A 250VAC AXIAL
Sandelyje: 97799 pcs
parsisiųsti: 0677001.DRT4.pdf
RFQ
0677001.MXE
0677001.MXE
Sandelyje: 89746 pcs
parsisiųsti: 0677001.MXE.pdf
RFQ
06770
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: SIGN ESD/STATIC 2"X0.75" 500PC
parsisiųsti: 06770.pdf
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 630MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0677.630DRT4.pdf
0677.800DRT4P
0677.800DRT4P
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0677.800DRT4P.pdf
0677.800MXEP
0677.800MXEP