0677.630MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.630MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0677.630MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 630MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0677.630MXEP.pdf
  • Pranešimas
0677.630MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0677.630MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 630MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69149 pcs Duomenų lapas 0677.630MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2.55
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.178 Ohms
Dabartinis įvertinimas 630mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
06770
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: SIGN ESD/STATIC 2"X0.75" 500PC
Sandelyje: 5692 pcs
parsisiųsti: 06770.pdf
RFQ
0677.630DRT4P
0677.630DRT4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 630MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 65901 pcs
parsisiųsti: 0677.630DRT4P.pdf
RFQ
0677001.DRT4
0677001.DRT4
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 1A 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0677001.DRT4.pdf
0677.630MXE
0677.630MXE