0677.250MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.250MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0677.250MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0677.250MXEP.pdf
  • Pranešimas
0677.250MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0677.250MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65087 pcs Duomenų lapas 0677.250MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.312
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.63 Ohms
Dabartinis įvertinimas 250mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0677.400DRT4P
0677.400DRT4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 54998 pcs
parsisiųsti: 0677.400DRT4P.pdf
RFQ
0677.250MXE
0677.250MXE
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL