0677.250DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.250DRT4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0677.250DRT4
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0677.250DRT4.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0677.250DRT4 specifikacijos
Dalies numeris 0677.250DRT4 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 75811 pcs Duomenų lapas 0677.250DRT4.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.312
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.63 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CSA, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
Sandelyje: 500586 pcs
parsisiųsti: 0677-0-15-01-30-27-10-0.pdf
RFQ
0677.315DRT4P
0677.315DRT4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 315MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 54533 pcs
parsisiųsti: 0677.315DRT4P.pdf
RFQ
0677.250DRT4P
0677.250DRT4P
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0677.250DRT4P.pdf
0677.250MXEP
0677.250MXEP
parsisiųsti: 0677.250MXEP.pdf
0677.315MXE
0677.315MXE
parsisiųsti: 0677.315MXE.pdf
Gamintojai: Mill-Max
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0677-0-15-15-30-14-10-0.pdf
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
0677.315DRT4
0677.315DRT4
parsisiųsti: 0677.315DRT4.pdf
parsisiųsti: 0677.250MXE.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus