0676.063DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0676.063DRT4P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0676.063DRT4P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 63MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0676.063DRT4P.pdf
  • Pranešimas
0676.063DRT4P specifikacijos
Dalies numeris 0676.063DRT4P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 63MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63044 pcs Duomenų lapas 0676.063DRT4P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 676 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0008
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 6.9 Ohms
Dabartinis įvertinimas 63mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0676.063DRT4
0676.063DRT4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 63MA 250VAC AXIAL