0676.063DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0676.063DRT4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0676.063DRT4
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 63MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0676.063DRT4.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0676.063DRT4 specifikacijos
Dalies numeris 0676.063DRT4 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 63MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 79462 pcs Duomenų lapas 0676.063DRT4.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 676 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0008
Nuolatinis šaltasis atsparumas 6.9 Ohms Dabartinis įvertinimas 63mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0676.050MXEP
0676.050MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 50MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 61056 pcs
parsisiųsti: 0676.050MXEP.pdf
RFQ
0676.063DRT4P
0676.063DRT4P
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 63MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 63044 pcs
parsisiųsti: 0676.063DRT4P.pdf
RFQ
0676.050DRT4
0676.050DRT4
parsisiųsti: 0676.050DRT4.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0676-0-15-80-30-27-10-0.pdf
0676.063MXE
0676.063MXE