0675.100DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.100DRT4P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0675.100DRT4P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0675.100DRT4P.pdf
  • Pranešimas
0675.100DRT4P specifikacijos
Dalies numeris 0675.100DRT4P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62166 pcs Duomenų lapas 0675.100DRT4P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 675 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0025
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 7.51 Ohms
Dabartinis įvertinimas 100mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 85238 pcs
parsisiųsti: 0675-0-15-15-30-14-10-0.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
Sandelyje: 94794 pcs
parsisiųsti: 0675-0-15-15-30-27-10-0.pdf
RFQ
0675.100MXE
0675.100MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0675.100MXE.pdf
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
0675.125DRT4P
0675.125DRT4P
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0675.125DRT4P.pdf
parsisiųsti: 0675.125MXE.pdf
0675.100DRT4
0675.100DRT4
parsisiųsti: 0675.100DRT4.pdf
0675.100MXEP
0675.100MXEP
parsisiųsti: 0675.100MXEP.pdf