0675.100DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.100DRT4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0675.100DRT4
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0675.100DRT4.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0675.100DRT4 specifikacijos
Dalies numeris 0675.100DRT4 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 85355 pcs Duomenų lapas 0675.100DRT4.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 675 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0025
Nuolatinis šaltasis atsparumas 7.51 Ohms Dabartinis įvertinimas 100mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
Sandelyje: 94794 pcs
parsisiųsti: 0675-0-15-15-30-27-10-0.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 104789 pcs
parsisiųsti: 0675-0-15-80-30-27-10-0.pdf
RFQ
0675.125DRT4P
0675.125DRT4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0675.125DRT4P.pdf
0675.100MXE
0675.100MXE
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0675.100MXE.pdf
0675.125DRT4
0675.125DRT4
parsisiųsti: 0675.125DRT4.pdf
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
0675.100DRT4P
0675.100DRT4P
parsisiųsti: 0675.100DRT4P.pdf
parsisiųsti: 0675.125MXE.pdf
0675.100MXEP
0675.100MXEP
parsisiųsti: 0675.100MXEP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus