067404.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067404.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067404.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067404.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
067404.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 067404.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72417 pcs Duomenų lapas 067404.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 674 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 9.58
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0171 Ohms
Dabartinis įvertinimas 4.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
067406.5DRT4
067406.5DRT4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 6.5A 250VAC AXIAL
Sandelyje: 75082 pcs
parsisiųsti: 067406.5DRT4.pdf
RFQ
067402.5MXE
067402.5MXE
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Sandelyje: 88911 pcs
parsisiųsti: 067402.5MXE.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL