067404.5MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067404.5MXE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067404.5MXE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067404.5MXE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
067404.5MXE specifikacijos
Dalies numeris 067404.5MXE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 84156 pcs Duomenų lapas 067404.5MXE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 674 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 0674 04.5 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 9.58 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0171 Ohms Dabartinis įvertinimas 4.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A