067206.3DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067206.3DRT4P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067206.3DRT4P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.3A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067206.3DRT4P.pdf
  • Pranešimas
067206.3DRT4P specifikacijos
Dalies numeris 067206.3DRT4P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.3A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89524 pcs Duomenų lapas 067206.3DRT4P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 672 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 19.3
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.012 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL