067202.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067202.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067202.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067202.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
067202.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 067202.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89662 pcs Duomenų lapas 067202.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 672 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 3.73
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0342 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0672010.DRT4P
0672010.DRT4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 10A 250VAC AXIAL
Sandelyje: 84892 pcs
parsisiųsti: 0672010.DRT4P.pdf
RFQ
067202.5MXE
067202.5MXE
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL