06641.25HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06641.25HXSL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 06641.25HXSL.pdf
  • Pranešimas
06641.25HXSL specifikacijos
Dalies numeris 06641.25HXSL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4298 pcs Duomenų lapas 06641.25HXSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 664 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Kiti vardai 06641.25 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 6.3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.085 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE