066406.3HXLL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 066406.3HXLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD
Duomenų lapai: 066406.3HXLL.pdf
  • Pranešimas
066406.3HXLL specifikacijos
Dalies numeris 066406.3HXLL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4906 pcs Duomenų lapas 066406.3HXLL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 664 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 262
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.009 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.3A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A