06633.15ZRLL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06633.15ZRLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 06633.15ZRLL.pdf
  • Pranešimas
06633.15ZRLL specifikacijos
Dalies numeris 06633.15ZRLL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4459 pcs Duomenų lapas 06633.15ZRLL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 663 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 76
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.017 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .022-.032 SWAGE
Sandelyje: 76715 pcs
parsisiųsti: 0664-1-15-01-06-27-10-0.pdf
RFQ
06633.15HXLL
06633.15HXLL
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Sandelyje: 5489 pcs
parsisiųsti: 06633.15HXLL.pdf
RFQ
06631.25ZRLL
06631.25ZRLL
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
parsisiųsti: 06631.25ZRLL.pdf
06632
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: SHPG PKG TP 1.88"X54.6YD
parsisiųsti:
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0664-1-15-15-06-14-10-0.pdf
06633.15HXSL
06633.15HXSL
parsisiųsti: 06633.15HXSL.pdf
06637N
06637N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: FILE,6",FARMERS OWN,CDD,152MM
parsisiųsti:
06633.15MALL
06633.15MALL
parsisiųsti: 06633.15MALL.pdf
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 06631.25MALL.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus