06633.15MALL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06633.15MALL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 06633.15MALL.pdf
  • Pranešimas
06633.15MALL specifikacijos
Dalies numeris 06633.15MALL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4992 pcs Duomenų lapas 06633.15MALL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 663 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 76
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.017 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .022-.032 SWAGE
Sandelyje: 59404 pcs
parsisiųsti: 0664-1-15-15-06-27-10-0.pdf
RFQ
06633.15HXSL
06633.15HXSL
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Sandelyje: 4705 pcs
parsisiųsti: 06633.15HXSL.pdf
RFQ
06633.15HXLL
06633.15HXLL