06631.25HXLL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06631.25HXLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 06631.25HXLL.pdf
  • Pranešimas
06631.25HXLL specifikacijos
Dalies numeris 06631.25HXLL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4979 pcs Duomenų lapas 06631.25HXLL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 663 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 15
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.05 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A