066306.3HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 066306.3HXSL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD
Duomenų lapai: 066306.3HXSL.pdf
  • Pranešimas
066306.3HXSL specifikacijos
Dalies numeris 066306.3HXSL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4798 pcs Duomenų lapas 066306.3HXSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 663 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Kiti vardai 066306.3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 360 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.007 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 63A Patvirtinimai CSA, KTL, UL, VDE