0663.160HXSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0663.160HXSL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 0663.160HXSL.pdf
  • Pranešimas
0663.160HXSL specifikacijos
Dalies numeris 0663.160HXSL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4585 pcs Duomenų lapas 0663.160HXSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 663 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Kiti vardai 0663.160 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 0.24 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.99 Ohms
Dabartinis įvertinimas 160mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE