0663.160HXLL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0663.160HXLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 0663.160HXLL.pdf
  • Pranešimas
0663.160HXLL specifikacijos
Dalies numeris 0663.160HXLL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4469 pcs Duomenų lapas 0663.160HXLL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 663 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.24
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.99 Ohms Dabartinis įvertinimas 160mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A