0617.630MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0617.630MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE 630MA 250V AXIAL
Duomenų lapai: 0617.630MXEP.pdf
  • Pranešimas
0617.630MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0617.630MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE 630MA 250V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 370438 pcs Duomenų lapas 0617.630MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serija 617 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.41
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.19 Ohms
Dabartinis įvertinimas 630mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, UR. VDE