0617.400MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0617.400MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE 400MA 250V AXIAL
Duomenų lapai: 0617.400MXEP.pdf
  • Pranešimas
0617.400MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0617.400MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE 400MA 250V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 300984 pcs Duomenų lapas 0617.400MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serija 617 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.125
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.277 Ohms
Dabartinis įvertinimas 400mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, UR. VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0617.400MXP
0617.400MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE 400MA 250V AXIAL
Sandelyje: 479717 pcs
parsisiųsti: 0617.400MXP.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .065-.082 PRESSFIT
Sandelyje: 101968 pcs
parsisiųsti: 0616-0-18-15-07-27-10-0.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0616-0-18-80-07-14-10-0.pdf
apibūdinimas: FUSE 630MA 250V AXIAL
parsisiųsti: 0617.630MXP.pdf
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
apibūdinimas: FUSE 500MA 250V AXIAL
0617.800MXEP
0617.800MXEP
apibūdinimas: FUSE 800MA 250V AXIAL
parsisiųsti: 0617.800MXEP.pdf
parsisiųsti: 0617.500MXEP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus