048712.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
048712.5MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 048712.5MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 12.5A 420VAC/VDC
Duomenų lapai: 048712.5MXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
048712.5MXP specifikacijos
Dalies numeris 048712.5MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 12.5A 420VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43737 pcs Duomenų lapas 048712.5MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 420V Įtampos įvertinimas - AC 420V
Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 487
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai 048712.5MXP-ND
F6665
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 170
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0078 Ohms
Dabartinis įvertinimas 12.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200A AC, 300A DC Patvirtinimai TUV, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0487015.MXP
0487015.MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERM 15A 420VAC/VDC 5X20
Sandelyje: 38612 pcs
parsisiųsti: 0487015.MXP.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN TERM BLOCK 5.08MM 4POS OR
Sandelyje: 4993 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN TERM BLOCK 5.08MM 2POS OR
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN TERM BLOCK 5.08MM 3POS OR