048712.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
048712.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 048712.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 12.5A 420VAC/VDC AXIAL
Duomenų lapai: 048712.5MXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
048712.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 048712.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 12.5A 420VAC/VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46059 pcs Duomenų lapas 048712.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 420V Įtampos įvertinimas - AC 420V
Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm) Serija 487
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial) Kiti vardai 048712.5MXEP-ND
F6664
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 170
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0078 Ohms
Dabartinis įvertinimas 12.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200A AC, 300A DC Patvirtinimai TUV, UR