| Dalies numeris | 047301.5YRT1 | Gamintojas | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 5031 pcs | Duomenų lapas | 047301.5YRT1.pdf |
| Įtampos įvertinimas - DC | 125V | Įtampos įvertinimas - AC | 125V |
| Dydis / Matmenys | 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) | Serija | PICO® II 473 |
| Atsakymo laikas | Slow | Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C | Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) | Lydymasis I²t | 3.94 |
| Nuolatinis šaltasis atsparumas | 0.116 Ohms | Dabartinis įvertinimas | 1.5A |
| Spalva | - | Breaking Capacity @ nominalus įtampa | 50A |