047301.5MRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047301.5MRT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 047301.5MRT3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 047301.5MRT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
047301.5MRT3 specifikacijos
Dalies numeris 047301.5MRT3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5946 pcs Duomenų lapas 047301.5MRT3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serija PICO® II 473
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 047301.5MRT3-
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 3.94
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.116 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A