0362.250H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0362.250H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250MA 250VAC 8AG
Duomenų lapai: 0362.250H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0362.250H specifikacijos
Dalies numeris 0362.250H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 250MA 250VAC 8AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4878 pcs Duomenų lapas 0362.250H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Serija 362 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8AG, 1/4" x 1"
Kiti vardai 0362.250
0362.250M
362 .250(BULK)
362.250(BULK)
F601
H362.250
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis įvertinimas 250mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0362.500V
0362.500V
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 32VAC/VDC 8AG
Sandelyje: 5315 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .045-.065 SOLDER
Sandelyje: 277413 pcs
parsisiųsti: 0362-0-15-80-23-80-10-0.pdf
RFQ
0362.250V
0362.250V
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 32VAC/VDC 8AG
parsisiųsti:
0362.500H
0362.500H
apibūdinimas: FUSE .500A/250V 8AG FAST ACTING
parsisiųsti: 0362.500H.pdf
0362.375V
0362.375V