0362.125H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0362.125H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE .125A/250V 8AG FAST ACTING
Duomenų lapai: 0362.125H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0362.125H specifikacijos
Dalies numeris 0362.125H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
Galimas kiekis 4061 pcs Duomenų lapas 0362.125H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Serija 362 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8AG, 1/4" x 1"
Kiti vardai 0362.125
0362.125M
362 .125(BULK)
362.125(BULK)
F600
H362.125
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis įvertinimas 125mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 93485 pcs
parsisiųsti: 0362-0-15-80-13-80-10-0.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 73123 pcs
parsisiųsti: 0362-0-15-80-13-27-10-0.pdf
RFQ
0362.500H
0362.500H
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE .500A/250V 8AG FAST ACTING
parsisiųsti: 0362.500H.pdf
apibūdinimas: FUSE .375A 250V FAST 8AG UL
parsisiųsti: 0362.375H.pdf
0362.250V
0362.250V
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 32VAC/VDC 8AG
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .045-.065 SOLDER
0362.375V
0362.375V
apibūdinimas: FUSE GLASS 375MA 32VAC/VDC 8AG
parsisiųsti:
0362.125V
0362.125V
apibūdinimas: FUSE GLASS 125MA 32VAC/VDC 8AG
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 8AG
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus