03560009Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03560009Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Duomenų lapai: 1.03560009Z.pdf2.03560009Z.pdf
  • Pranešimas
03560009Z specifikacijos
Dalies numeris 03560009Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4069 pcs Duomenų lapas 1.03560009Z.pdf2.03560009Z.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija 356 Kiti vardai 356009
Orientacija - Grandinių skaičius 9
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Naudoti su / susijusiais produktais 3AG
Išsamus aprašymas Fuse Block 15A 600V 9 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 15A
Kontaktinė medžiaga Spring Brass Susisiekite su Finish Nickel
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
03560005Z
03560005Z
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Sandelyje: 5560 pcs
parsisiųsti: 03560005Z.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 84075 pcs
parsisiųsti: 0357-0-15-15-34-14-10-0.pdf
RFQ