03560007Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03560007Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Duomenų lapai: 1.03560007Z.pdf2.03560007Z.pdf
  • Pranešimas
03560007Z specifikacijos
Dalies numeris 03560007Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5518 pcs Duomenų lapas 1.03560007Z.pdf2.03560007Z.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija 356 Kiti vardai 356007
Orientacija - Grandinių skaičius 7
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Naudoti su / susijusiais produktais 3AG
Išsamus aprašymas Fuse Block 15A 600V 7 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 15A