032707.5ZXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 032707.5ZXT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MICRO
Duomenų lapai: 032707.5ZXT.pdf
  • Pranešimas
032707.5ZXT specifikacijos
Dalies numeris 032707.5ZXT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MICRO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5522 pcs Duomenų lapas 032707.5ZXT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm)
Serija MICRO2™ 327 Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Blade, Micro
Kiti vardai 32707.5ZXT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 47 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Automotive Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0108 Ohms
Dabartinis įvertinimas 7.5A Spalva Brown
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1kA Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
032707.5ZXS
032707.5ZXS
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MICRO
Sandelyje: 4909 pcs
parsisiųsti: 032707.5ZXS.pdf
RFQ
032707.5LXS
032707.5LXS
apibūdinimas: FUSE MICRO2 BLADE 32V AG 7.5A