032707.5UXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 032707.5UXS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTOMOTVE 7.5A 32VDC BLADE
Duomenų lapai: 032707.5UXS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
032707.5UXS specifikacijos
Dalies numeris 032707.5UXS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTOMOTVE 7.5A 32VDC BLADE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 322682 pcs Duomenų lapas 032707.5UXS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm)
Serija MICRO2™ Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Blade, Micro
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 47
Saugiklių tipas Automotive Nuolatinis šaltasis atsparumas 10.8 mOhms
Dabartinis įvertinimas 7.5A Spalva Brown