032501.2VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 032501.2VXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 1.2A 250VAC 125VDC 3AB
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
032501.2VXP specifikacijos
Dalies numeris 032501.2VXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 1.2A 250VAC 125VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9236 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 325
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai 32501.2VXP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 22
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.286 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.2A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, PSE, UL